Privātuma politika

Mēs pievēršam uzmanību jūsu pārlūkošanas kvalitātei un datu aizsardzībai. Mēs vienmēr cenšamies jūs apmierināt ar pārlūkošanas pieredzi mūsu vietnē, tāpēc mēs izmantojam sīkfailus un analīzes rīkus, lai palīdzētu nodrošināt gan jūsu izveidotā satura atbilstību, gan mūsu piedāvāto pakalpojumu kvalitāti.

1.1. MB "Vandens kelionės" respektē apmeklētāju un klientu privātumu un nodrošina Personas datu drošību un konfidencialitāti, izmantojot Vietni, saskaņā ar Privātuma politikā noteiktajiem nosacījumiem. Privātuma politikas mērķis ir informēt klientus un vietnes apmeklētājus, aizsargāt un aizsargāt viņu personisko informāciju no neatļautas izmantošanas.

1.2. Iesniedzot personisko informāciju, izmantojot mūsu vietni, jūs apliecināt, ka piekrītat Privātuma politikai un tajā izklāstītajiem noteikumiem, kā arī apstiprināt, ka jūsu personiskā informācija tiks apstrādāta saskaņā ar Privātuma politiku. Lūdzu, ņemiet vērā, ka konfidencialitātes politika ir saistoša ikvienai personai, kas apmeklē mūsu vietni un / vai izmanto tajā instalētos rīkus, pasūta pakalpojumus un citādi izmanto vietni vai jebkuru tās daļu, kā arī jebkurus rīkus vai jebkuru citu vietnes saturu. Ja jūs nepiekrītat šai konfidencialitātes politikai, jūs nedrīkstat izmantot vietni un visus vietnē pieejamos pakalpojumus, rīkus vai jebkuru citu vietnes saturu.

1.3. Mūsu vietnē instalētie rīki ļauj to izmantot anonīmi, t. y. izmantojiet tā, lai vietnē tiktu apkopota tikai anonīma informācija par jums. Vietni anonīmi var izmantot gan apmeklētāji, gan klienti, kuri nav reģistrēti mūsu vietnē. Vietni var izmantot anonīmi, līdz jūs nolemjat citādi vai līdz brīdim, kad jūs nolemjat veikt kādas darbības vietnē, kas prasa atklāt jūsu personisko informāciju (piemēram, reģistrēties, izveidot kontu vai pieteikties savā kontā, veikt pakalpojumu pasūtījumu (ieskaitot rezervācijas ievietošana kā viesis) utt.).

1.4. Lūdzu, ņemiet vērā, ka vietne automātiski neapkopo nekādus jūsu personas datus. Vietnē izmantotie sīkfaili ir paredzēti, lai nodrošinātu pareizu vietnes darbību un jūsu pārlūkošanas pieredzi, kā arī saņemtos vietnes statistikas datus, mēs varam uzlabot mūsu vietni un mūsu tiešo un netiešo mārketingu. Kad jūs pārlūkojat mūsu vietni, integrētie sīkfaili automātiski apkopo: lapas trafika rādītājus, apmeklējamo URL ceļu un statistiku, vietnes ielādes laiku pārlūkošanas laikā, izmantotās pārlūkprogrammas veidu, izmantoto ierīci, IP adresi, ģeogrāfisko atrašanās vietu un sīkdatnēs ietvertā informācija. Šie dati nav saistīti ar jūsu sniegto personisko informāciju. Šie dati tiek arhivēti un izmantoti tikai statistikas analīzei, tīmekļa vietnes un / vai klientu trafika novērtēšanai.

1.5. Saskaņā ar konfidencialitātes politiku uzņēmumam ir tiesības izmantot jūsu sniegto personisko informāciju iekšējiem mērķiem, tostarp sazināties ar jums pa tālruni, e-pastu, lai informētu par pakalpojumiem, vietņu atjauninājumiem un sniegtu informāciju, kas saistīta ar e-komerciju. darījumiem.

1.5.1. Vietne izmanto Google tagu pārvaldnieku, Google Inc. (“Google”) izstrādātu lietojumprogrammu, kas nodrošina vietņu analīzes pakalpojumus. Google tagu pārvaldnieks izmanto sīkfailus, lai analizētu, kā jūs izmantojat vietni. Sīkdatnes ģenerētā informācija par jūsu vietnes izmantošanu (ieskaitot jūsu IP adresi) tiek pārsūtīta uz Google serveri ASV un tur saglabāta. Google izmantos šo informāciju, lai analizētu jūsu vietnes izmantošanu, apkopotu pārskatus par vietņu darbību vietņu operatoriem un sniegtu citus pakalpojumus, kas saistīti ar vietni un tās lietošanu. Google var pārsūtīt šo informāciju trešajām pusēm, ja to prasa piemērojamie tiesību akti, vai ja šādas trešās personas apstrādā informāciju Google vārdā. Google nesaistīs jūsu IP adresi ar citiem Google rīcībā esošiem datiem. Veicot noteiktus iestatījumus pārlūkprogrammas programmatūrā, jūs, iespējams, neatļaujat Google instalēt sīkfailus, taču, lūdzu, ņemiet vērā, ka šajā gadījumā jūs, iespējams, nevarēsit izmantot visas vietnes funkcijas. Izmantojot vietni, jūs piekrītat un atzīstat, ka visus datus, kas saistīti ar jūsu darbību vietnē, Google var izmantot iepriekš norādītajiem mērķiem un veidā.

1.5.2. Citas vietnē izmantotas sīkdatnes: Google Analytics, HotJar, Mailerlite, Facebook (Pixel), Instagram, Pinterest. Vairāk par Facebook izmantotajām sīkdatnēm varat uzzināt šeit. Šeit varat uzzināt vairāk par Google izmantotajiem sīkfailiem. Vairāk par Hotjar izmantotajām sīkdatnēm varat uzzināt šeit. Vairāk par Mailerlite izmantotajām sīkdatnēm varat uzzināt šeit. Vairāk par Instagram izmantotajām sīkdatnēm varat uzzināt šeit. Vairāk par Pinterest izmantotajām sīkdatnēm varat uzzināt šeit.

1.5.3. Izmantojot mūsu vietni, jūs apstiprināt, ka piekrītat un atļaujat sīkdatnes saglabāt jūsu gala ierīcē (datorā, tālrunī utt.). Tomēr ar pārlūkprogrammas programmatūras palīdzību jūs jebkurā laikā varat bloķēt sīkfailu lietošanu un noņemt pastāvīgās sīkdatnes. Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā pārlūkprogrammā pārvaldīt sīkfailus, apmeklējiet vietni https://www.aboutcookies.org/.

1.6. Uzņēmums nenodrošina piekļuvi jūsu personiskajai informācijai trešajām personām, kā arī nepārdod nekādu informāciju par jums trešajām personām bez jūsu skaidras piekrišanas.

1.7. Mēs jums nosūtīsim tikai komerciālu / reklāmas informāciju biļetenu un cita veida veidā. Jūsu piekrišana ir brīvprātīga un nav nepieciešama, un to var atsaukt jebkurā laikā.

1.8. Mūsu mērķis ir nodrošināt mūsu apmeklētāju un / vai klientu datu un pārsūtītās informācijas drošību, izmantojot saprātīgus fiziskus, elektroniskus un procesuālus līdzekļus un metodes, lai pasargātu pieejamo informāciju (tostarp anonīmo informāciju) no nozaudēšanas, zādzībām vai jebkādas nelikumīgas izmantošanas, izpaušanas vai pārveidošana.

1.9. Mēs vēlamies pievērst jūsu uzmanību tam, ka, neskatoties uz iepriekš minēto saprātīgo līdzekļu izmantošanu, mēs nevaram un negarantējam jūsu personiskās informācijas drošību, jo tā tiek sniegta vai savākta tiešsaistē. Arī mūsu izmantotie rīki var nebūt pietiekami, ja jūs personīgi neievērojat drošības noteikumus, lietojot internetu. Tāpēc iesakām būt piesardzīgiem un izvēlēties saprātīgus aizsardzības pasākumus.

1.10. Šī konfidencialitātes politika attiecas tikai uz tādas informācijas izmantošanu un izpaušanu, kuru mēs no jums apkopojam, izmantojot mūsu vietni http://www.streetboards.lt/, vietne var saturēt saites uz citām vietnēm. Mēs nekontrolējam šo vietņu saturu un neesam atbildīgi par to saturu.

1.11. Uzņēmums patur tiesības pēc saviem ieskatiem laiku pa laikam pielāgot šo Privātuma politiku vai jebkuru tās daļu un visu saistīto informāciju.

Privātuma politikā izmantotie termini:

Personas dati - personas informācija par apmeklētāju un / vai klientu, kas ir fiziska persona. Par personas datiem uzskata jebkuru informāciju, kas attiecas uz fizisku personu, datu subjektu, kura identitāte ir zināma vai kuru var tieši vai netieši noteikt, izmantojot tādus datus kā personas kods, kontaktinformācija, viena vai vairākas personas, fiziskās, fizioloģiskās, ekonomiskās, kultūras vai sociālās īpašības.

Sīkdatnes ir mazi teksta faili, kurus vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā viedierīcē, kad tos apmeklējat. Tas ļauj jūsu vietnei uz noteiktu laiku "atcerēties" jūsu darbības un opcijas (piemēram, atbilstošo kontaktinformāciju, valodu vai citas attēlojuma opcijas), tāpēc jums tās nav jāievada atkārtoti, atlasiet tās katru reizi, kad apmeklējat vai pārlūkojiet tās dažādās lapas.

Lai ziņotu mums par konfidencialitātes politikas pārkāpumu, ja jums ir kādi jautājumi, pretenzijas vai ja jums nepieciešama mūsu palīdzība, interpretējot vai piemērojot konfidencialitātes politiku, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu. e-pastu info@streetboards.lt. Mēs uz rakstiski saņemtajiem jautājumiem atbildēsim 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no pieprasījuma saņemšanas dienas.