Garantija un atgriešana

Ja jūs neesat 100% apmierināts ar pirkumu, 14 dienu laikā pēc pasūtījuma saņemšanas varat atgriezt jebkuru tiešsaistē iegādāto priekšmetu un atgūt naudu. 

 

 

1. PREČU ATGRIEŠANA 14 DIENU LAIKĀ 

Streetboards.lt veikalā tiek piemērota 14 dienu atgriešanas politika, sākot no piegādes dienas. Klienti var atgriezt preces, samainot preces vai atgūstot naudu. Aizpildiet šo ATGRIEŠANAS VEIDLAPU un pēc apstiprinājuma saņemšanas vienkārši izmantojiet pakalpojumu RETURN PLUS (cena 4,99 €) vai atgrieziet preci ar izvēlēto kurjeru.   

Ja viss ir sarežģītāk, vienums ir bojāts utt., Vispirms vispirms nosūtiet mums sīku problēmas aprakstu. e-pastu info@streetboards.lt . 

Nauda par preci tiks atmaksāta tikai tam pašam pircējam vai uzņēmumam, kurš veica pirkumu un samaksāja par preci 3-5 darba dienu laikā pēc atgrieztās preces saņemšanas. Piegādes maksa un skaidras naudas / kartes paņemšanas maksa nav atmaksājama. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tas neattiecas uz precēm, kuras tiek apmainītas pret citām. Plašāku informāciju par vienuma maiņu skatiet zemāk

 

2. PREČU IZMAIŅAS 14 DIENU LAIKĀ

Ja vēlaties, lai produkts tiktu pieņemts / apmainīts - tam nav jābūt lietošanas zīmēm. Aizpildiet šo PRODUKTA Nomaiņas veidlapu un pēc apstiprinājuma saņemšanas nosūtiet to mums. Mēs lūdzam saglabāt oriģinālo iepakojumu un nosūtīt preces atpakaļ ar to. Tas novērsīs preču bojājumus vai nozaudēšanu preču atgriešanas laikā.  

Mēs nesedzam piegādes izmaksas, ja vien pirms atgriešanās nav panākta cita vienošanās. 

Ja jūs atdodat preces apmaiņai un dzīvojat Lietuvā, mēs preces nosūtīsim bez maksas. Diemžēl mēs nevaram piedāvāt bezmaksas apmaiņas pakalpojumu starptautiskiem pasūtījumiem. Klientiem jāmaksā papildu piegādes maksa.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka, mēģinot atgriezt pasūtījumu pēc 14 dienām, atmaksa netiks pieņemta (ja vien nav īpaši apstākļi).

 

3. DEFEKTU UN DEFEKTU RAŽOŠANA

Ražotāja garantijas ilgums ir atkarīgs no produkta veida un tā lietošanas veida. Tā kā produkti tiek izmantoti ekstrēmiem vai āra sporta mērķiem, garantijas periodi šiem izstrādājumiem parasti ir īsāki nekā tradicionālajiem izstrādājumiem, piemēram, tējkannām.

Dažos gadījumos zīmolu ražotāji izlems, vai garantiju piemērot, pamatojoties uz pierādījumiem, ka produkts ir izmantots pārmērīgi (kas garantiju padara nepiemērojamu), vai arī tas joprojām ir ražošanas defekts. Ņemiet vērā, ka zemāk norādītie periodi ir aptuveni. Attiecīgais laiks var būt īsāks vai ilgāks, atkarībā no produkta un / vai zīmola.

Ja gadās, ka garantijas laiks jau ir beidzies, mēs nevarēsim jums palīdzēt. Bet nekautrējieties zvanīt vai sūtīt e-pastu. nosūtiet savus jautājumus pa pastu, lai mēs varētu jums ieteikt, kā pats nomainīt vai salabot salūzušās detaļas!

Ja produkts pēc iegādes ir modificēts, garantija nav spēkā. Metāla daļu (piemēram, stūres) saīsināšana pēc garuma vai platuma padarīs izstrādājumu vājāku un anulēs garantiju. Garantija neattiecas uz zaudētām detaļām (skrūvēm, atsperēm, pārsegiem utt.) Un defektiem zuduma un nepareizas darbības dēļ.

Ja domājat, ka precei ir trūkumi, aizpildiet šo DEFEKTU UN PĀRTIKAS FORMU un pēc apstiprinājuma saņemšanas nosūtiet preci ar kurjera starpniecību uz mūsu veikalu Linkmenų g. 4, Viļņa      

Tālāk ir raksturīgi pārdoto produktu garantijas periodi un nosacījumi:

 

3.1. SCUBA UN TO DAĻAS

 

Salokāmie motorolleri - tiek piemērota 2 gadu ražotāja garantija pret defektiem. Garantija neattiecas uz gumijas / poliuretāna rokturiem, ritentiņiem un gultņiem. Garantija neattiecas uz defektiem, kas radušies nepareizas ekspluatācijas un apkopes dēļ. 

Salokāmi trīsriteņi - 2 gadu ražotāja garantija pret defektiem. Garantija neattiecas uz gumijas / poliuretāna rokturiem, ritentiņiem un gultņiem. Garantija neattiecas uz defektiem, kas radušies nepareizas ekspluatācijas un apkopes dēļ 

Tricks motorolleri - katrai motorollera daļai ir atsevišķa garantija. Ja viena motorollera daļa sabojājas vai saplīst, tiks nomainīta tikai šī daļa. Dažādām detaļām ir atšķirīgs garantijas līmenis, piemēram, bremzēm, rokturiem un gultņiem ir nodilušas detaļas, kuras nolietojas normālas lietošanas laikā. Ja kāda pilna motorollera daļa sabojājas un uz to attiecas garantija, mēs jums nosūtīsim rezerves daļu. Ja šī daļa nav pieejama, mēs iesakām citu ne sliktāku daļu. Ja nepieciešams, mūsu speciālisti konsultēsies un palīdzēs nomainīt bojāto daļu. 

Stūres:

  • Chromoly (Chromium Molybdenum Alloy Steel) stūres - 3 mēneši (daži ražotāji piedāvā līdz 6 mēnešiem). Hromētu stūres riteņu garantija parasti ir atkarīga no lietošanas līmeņa, kā arī no notikušā lūzuma veida. Piemēram, ja stūre saplīst tieši uz saspiešanas laukuma, tas parasti notiek tāpēc, ka tas ir pārāk pievilkts un garantija var nebūt spēkā. 
  • Alumīnija stūre - 1 mēnesis. Alumīnijs tiek izmantots, lai nodrošinātu, ka stieņi ir pēc iespējas vieglāki. Trūkums ir tāds, ka izmantotais materiāls ir vājāks nekā standarta hromola stūres. Šī iemesla dēļ uz alumīnija stūres riteņiem parasti neattiecas garantija par bojājumiem, kas radušies lieces vai lieces dēļ, ja vien tas nav acīmredzami, jo stūre ir bijusi bojāta. Uz lūzumu garantija attieksies uz 1 mēneša periodu, lai gan tas atkal ir atkarīgs no stūres vispārējā stāvokļa un notikušā lūzuma veida. 
  • vieglmetāla stūres - 1 mēnesis. Titāna stūres ir arī īpaši vieglas. Tie ir paredzēti pieredzējušiem slidotājiem, kuri meklē vieglākos komponentus. Titāna stūrēm ir 1 mēneša garantija, lai gan tas ir atkarīgs arī no lietošanas un situācijas. 

Riteņi, gultņi un stūres statņi ir motorollera darbojošās daļas, un garantija neattiecas tikai tad, ja pēc saņemšanas tie ir bojāti.  

 

Platforma (klājs) - 3 mēnešu garantija. Lūdzu, ņemiet vērā, ka rāmji tiks nomainīti tikai ražotāja defektu dēļ, par nepareizu lietošanu garantija neattiecas. Saņemot garantijas pieprasījumu, jums tiks lūgts iesniegt fotogrāfijas, kurās redzams rāmja vispārējais stāvoklis, lai mēs varētu sazināties ar piegādātājiem. Uz plaisām garantija neattiecas. Plaisas, kas nav uz metinātām šuvēm, parasti norāda uz nepareizu lietošanu vai nodilumu, nevis ražošanas defektu, un tāpēc garantija uz tām neattiecas. Garantija neattiecas uz bojājumiem, kas radušies slidojot uz raupjām virsmām .   

 

Uz ass skrūvēm un bremzēm garantija neattiecas, jo tās ir rāmja servisa daļas. Turklāt šo daļu salaušana un rāmja bojājumi zaudē garantiju. 

 

Kompresijas sistēmas un SCS - 3 mēneši. Uz bojājumiem, kas radušies pārmērīgas saspiešanas sistēmas pievilkšanas dēļ, garantija neattiecas, jo tā ir patērētāja, nevis ražotāja vaina. Uz skrūvju deformāciju vai to izraisītiem bojājumiem garantija neattiecas, ja vien netiek pierādīts, ka defekts jau bija preču saņemšanas brīdī.  

 

Dakšas - 3 mēneši. Visbiežāk sastopamā dakšu problēma ir lieces un lūzumi. Garantija tiks piemērota, ja bojājumus izraisījis ražošanas defekts. Garantija neattiecas uz bojājumiem, kas radušies nepareizas izstrādājuma lietošanas vai nepareizas montāžas rezultātā. 

 

Rokturi - gumijas un poliuretāna rokturi normālas lietošanas laikā nolietosies, un tāpēc garantija uz tiem neattiecas, ja vien saņemšanas laikā nav redzams defekts. 

 

Abrazīvā lente - abrazīvā lente lietošanas laikā nolietosies, un tāpēc uz to neattiecas garantija, ja produkta saņemšanas laikā nav redzams defekts. Abrazīvā pārklājuma kalpošanas laiku var pagarināt, lietus laikā neizmantojot motorolleri un nepiesārņojot pārklājumu ar netīrumiem vai smiltīm. 

 

Bremzes un dubļu aizsargi - garantija neattiecas tikai tad, ja pēc saņemšanas tie ir bojāti. 

 

Termināli (skava) - 1 mēnesis. Attiecas uz pareizu lietošanu. Garantija neattiecas uz vītnes bojājumiem caurduršanas laikā, spailes berzi metālā un tā nodarītos bojājumus, kā arī citu dabisku nodilumu.   

 

Visas garantijas lietas tiks nodotas preču ražotājiem, un lēmumi tiks pieņemti saskaņā ar viņu garantijas vadlīnijām. Šīs vadlīnijas var atšķirties no iepriekš minētās informācijas.

 

Piemēram, Ethic DTC produkti ir veidoti tā, lai tie būtu viegli un piemēroti tikai pieredzējušiem braucējiem, tāpēc tas tiek atspoguļots viņu garantijā. Gadījumos, kad garantijas gadījumi ir nodoti piegādātājiem un garantija ir atteikta, mums jāievēro mūsu piegādātāju viedoklis un lēmums.  

 

3.2. ELEKTRISKĀS Svari un to daļas

 

Elektriskie motorolleri - 3 mēneši, bet dažādām detaļām ir atšķirīgs garantijas līmenis, daļām, kuras ir bojātas negadījumu vai nepareizas lietošanas dēļ, garantija neattiecas. Baterijām ir 6 mēnešu garantija. 

 

3.3. RULLĪŠI UN TO DAĻAS

 

Veltņi - 3-6 mēneši, atkarībā no markas, garantija neattiecas uz tādām nodiluma daļām kā riteņi un gultņi. 

 

 3.4. SLIDAS UN TO DAĻAS

 

Slidas - 3 mēnešu garantija.

Slidu asmens - 3 mēneši.

Slidu apavi - 3 mēneši.

   

3.5. Skeitbordi (klasiskās skrituļdēļi, LONGBOARD un plastikāta kreiseri) un to daļas

 

Skeitbordi - skrituļdēļi uz koka pamatnes ir garantēti pret noteiktiem bojājumiem. Asīm ir 3 mēnešu garantija, pārējām detaļām - 1 mēneša garantija. Garantija neattiecas uz saplaisājušiem vai salauztiem dēļiem, kas bojāti, nepareizi vai ārkārtīgi izmantojot koka pamatni.

Skrituļdēļa dēlis - 1 mēnesis, garantija netiek sniegta plaisu vai salauztu pamatu dēļ, kas bojāti sliktas vai ārkārtējas koka pamatnes lietošanas dēļ. 

Skeitborda riteņi tiek uzskatīti par nodilušām detaļām, tāpēc garantija uz tiem neattiecas.

Skrituļdēļa asis - 3 mēneši. 

Skeitborda gultņi tiek uzskatīti par nolietojošu daļu, tāpēc garantija uz tiem neattiecas. 

 

3.6. KITA

 

BMX un Mini BMX velosipēdi - garantija attiecas uz visiem sākotnējiem defektiem, kas konstatēti, saņemot produktu. Uz detaļām attiecas 3 mēnešu garantija. Tomēr ražotājam jāpārbauda un jānovērtē detaļas, kuras sabojājušas īpaša vai ārkārtēja lietošana un kas var izraisīt lūzumus un plaisas. Uz skrāpējumiem, kas radušies lietošanas dēļ, garantija neattiecas. 

 

 Ķiveres - 6 mēneši. Ietver visus ražošanas defektus. Izslēdz nepareizu izmantošanu vai vispārēju nodilumu. Garantija neattiecas uz viena trieciena ķiverēm, kuras ir cietušas no vairākiem triecieniem. 

 

Ceļa, elkoņa un plaukstas aizsardzība - 3 mēneši. Ietver visus ražošanas defektus, neietver nepareizu izmantošanu vai vispārēju nodilumu.